screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kalkulator oc

kalkulator oc

Potrzebuję pomocy w dobraniu sobie OC/AC, jakieś podpowiedzi ze strony bardziej doświadczonych kierowców? To będzie moje pierwsze ubezpieczanie auta więc zupełnie nie wiem jak temat ugryźć żeby nie żałować przy płaceniu.

Grażyna12

Posty: 4

 
Ceny OC to jest delikatnie mówiąc przesada. Nie wiem na jakiej zasadzie składki są aż tak wysokie? Ktoś będzie w stanie mi to wytłumaczyć w prostych żołnierskich słowach?

dobryrd

Posty: 6

 
Oj nie wiem gdzie aktualnie można zaoszczędzić na polisie. Jak dla mnie to jeśli ma się bezszkodową jazdę to można jeszcze coś znaleźć ale jeśli ktoś ma na koncie jakieś kolizje/wypadki to jest lipa.

ewu1u01

Posty: 11

 
Czasami to mam wrażenie że ludzie którzy generalnie jeżdżą dość wolno to są bardziej niebezpieczni na drodze niż ci którzy lubią trochę depnąć. Ile ja razy kląłem na wolno jadących i blokujących zewnętrzny pas.;/

Hunka

Posty: 9

 
Z jednej strony ubezpieczenia może i nie zachęcają do posiadania samochodu...ale z drugiej strony jak sobie przypomnę te czasy podróży pociągiem w 8 osobowym pachnącym potem przedziale. To już jednak wolę bulić za te OC :)

djramu

Posty: 9

 
Znam róznych kierowców, jedni jeżdżą lepiej drudzy gorzej, ale mam jednego kumpla który po prostu jest tak przypałowy, że ja bym mu kazał płacić i sto tysięcy ubezpieczenia, może to by go czegoś nauczyło...

AdamDzii

Posty: 7

 
Może spróbuj sobie porównywać polisy na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Bardzo wygodny prosty w użyciu kalkulator. Tak jak piszą na stronie – w kilka minut można sobie tak naprawdę przejrzeć całą ofertę rynku i po prostu zamówić najtańsze ubezpieczenie jakie w tej chwili jest w ogóle dostępne.

Anonim.KuBa

Posty: 8

 
Ja sobie życia bez samochodu nie wyobrażam. Jeżdżę od 18 roku życia, także w zasadzie mogę powiedzieć że nie znam innego sposobu podróżowania. Raz musiałem awaryjnie gdzieś wyskoczyć pociągiem to już na stacji miałem problem z tym żeby kupić dobry bilet, a potem było jeszcze gorzej :P

Morchepl

Posty: 23

 
Niektóre ubezpieczalnie ponoć się nastawiają typowo pod młodych klientów bez doświadczenia i mają dla takich kierowcow lepsze warunki. Ale które to są firmy...nie mam pojęcia.

giena1977a

Posty: 10

 
Super rozeznania w tych ofertach to nie mam szczególnie że rynek jest płynny, często się coś zmienia, firmy robią jakieś akcje promocyjne. Trzeba by sobie przejrzeć różne strony i sprawdzić co tam ciekawego :)

Pacothelllucia

Posty: 15