screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Jakie oc

Jakie oc

Cześć. Ile płacicie za ubezpieczenie OC? Wiadomo, że każda składka jest indywidualnie wyliczana, ale tak mniej więcej by mnie interesowało ile inni płacą...Ja chyba będę zmieniał firmę, są jakieś dobre porównywarki online? Chodzi mi o jakieś szybkie i wiarygodne, bo z tym różnie bywa.

Yuri20

Posty: 3

 
Rozglądam się za tańszymi składkami, zwłaszcza AC coraz bardziej mi ciąży...a jakoś jeszcze w ogóle mi się nigdy ta polisa akuart nie przydała...ale wiadomo – nie znasz dnia ani godziny.

Lupusx

Posty: 18

 
Dobrym pomysłem jest szukanie polisy przez jakąś porównywarkę. Można i czas i nerwy zaoszczędzić, kiedyś sprawdzałem sobie składki – na piechotę, czyli od firmy do firmy chodziłem i po 3 krotnym wypełnieniu tych samych danych już miałem dość...Profesjonalnie działa na pewno strona rankomat.pl, tutaj biorą pod uwagę 60 kilka różnych ofert, także nie ma takiej sytuacji, że wysyłają Twój formularz do 2 -3 towarzytw tylko...i to jeszcze tych nie do końca korzystnych.

Yuri20

Posty: 12

 
Mało kto ma czas i ochotę żeby jakoś bardziej kompleksowo sobie porównywać składki w różnych towarzystwach bo to jednak nie jest tak jak w sklepie, że patrzysz sobie ceny, tylko tutaj wylicza się dla każdej osobny zupełnie inną stawkę.

poprych98

Posty: 10

 
Przy porównywarkach to bym patrzył czy mają w ogóle jakiś kontakt do obsługi, najlepiej jeśli telefoniczny. To jednak już o czymś świadczy jeśli można się z jakimś realnym doradcą skontaktow

Hunka

Posty: 10

 
Nie ma lekko, jak się chce jeździć swoim samochodem zamiast pociagiem to trzeba się liczyć z kosztami. I tak te wszystkie polisy łącznie taniej wychodzą niż tankowanie, naprawy, serwisy ,wymiana opon i inne koszty.

Black_Riot

Posty: 10

 
Najważniejsze to jeździć bez jakiś większych wypadków i przygód, można po takiej bezszkodowej jeździe faktycznie liczyć na to, że płacenie ubezpieczenia nie będzie drażliwym tematem.

syrena88

Posty: 9

 
Mojemu kumplowi to ostatnio mocno skladki podskoczyły jak przyrąbał w samochód jadący sobie główną...kiedy się włączał do ruch ze swojej posesji..nie zazdroszczę mu.

esdoen1

Posty: 11

 
Zawsze lepiej mieć AC moim zdaniem, chociaż wiadomo – różne ludzie mają samochody, jednemu bardziej będzie zależało na ubezpieczeniu innemu mniej.

amrmas22

Posty: 9

 
Przydają się porónywarki online, tylko jest trochę problem ze znalezieniem naprawdę dobrej, wiarygodnej, która rzeczywiście porównuje oferty a nie sugeruje tylko niektóre jakoś odgórnie wybrane.

pawel253

Posty: 16