screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Jakie oc

Jakie oc

Witajcie, potrzebowałbym namiaru na dobry ranking OC albo jakąś porównywarkę aktualną. Korzystał ktoś ostatnio z takich stron? Przejrzałem sobie póki co dwie oferty dwóch różnych towarzystw, ale jednak wybór na rynku jest dużo większy...pewnie i do setki można towarzystwa ubezpieczeniowy policzyć.

Bhapo

Posty: 6

 
Aj, ja to bym wymienił chętnie swojego ubezpieczyciela bo mam z nim więcej problemów niż pożytku. Ale z drugiej strony nie lubię zmian i całego tego załatwiania, podpisywania nowych umów i też tak do końca nigdy człowiek nie wie czy nie wpada właśnie z deszczu pod rynnę.

HalskiPol

Posty: 9

 
Tak to już jest z ubezpieczeniami że się płaci i cżłowiek nic z tego nie ma poza jakiś mglistym poczuciem ochrony. No ale z drugiej strony jak to mówią – lepiej nosić niż się prosić, także lepiej być gotowym na wszystko.

alibastek

Posty: 8

 
Bardzo fajnie działa ubezpieczamy-auto.pl, mają ważne oferty, nie przesłali mi raportu z jakimiś przestarzałymi informacjami. Można u nich już faktycznie sobie tych polis trochę zestawić bo biorą pod uwagę ponad dwadzieścia, także ja bym fizycznie nie dał rady tyle sobie samemu przeanalizować.

ewu1u01

Posty: 13

 
Ja to cały czas sprawdzam sobie przez kalkulatory jakie są aktualnie oferty dla mnie w innych firmach. Póki co nic tańszego nie znalazłem ale jeśli ktoś mi zaproponuje lepsze warunki to na pewno będę chciał do niego przejść.

namok

Posty: 6

 
Moi rodzice to mają jakieś bardzo niskie to OC, ale oni mają na koncie 20 lat bezszkodowej jazdy także...nawet nigdy mandatu mój ojciec nie dostał. Jeździ ultra bezpiecznie bym powiedział, jak jest ogrnaiczenie do 40 to on jedzie 39 i ani trochę więcej.

zyciowy5

Posty: 8

 
Największym plusem w załatwianiu OC czy AC jest to że internetowo można tak naprawdę sobie wszystko ogarnąć. No i w sumie na tym koniec plusów związanych z ubezpieczaniem samochodu ;-)

Jajcar4

Posty: 10