screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

pomoc drogowa na Śląsku

pomoc drogowa na Śląsku

Witam serdecznie. Jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło korzystać z pomocy drogowej, ale znając moje szczęście to kwestia czasu. Do kogo dzwonić w razie wypadku, kojarzycie dobre firmy które szybko są w stanie dojechać gdzieś na górnym Śląsku? Mieliście może ostatnio jakiś problem z wozem? Bratu to kiedyś Golf się zatrzymał na rondzie..ale był cyrk, bo to godziny szczytu akurat były.

namok

Posty: 8

 
Teraz to dużo jest kolizji z pieszymi. Z perspektywy kierowcy to niby małe ryzyko jakiejś poważniejszej szkody, ale już dla pieszego zderzenie to często śmierć na miejscu i żadna pomoc drogowa tutaj nie pomoże.

kdeel32

Posty: 19

 
No właśnie tak sam się zastanawiam do kogo zadzwonię jak będę miał jakąś kolizję...bo w sumie do żadnej pomocy drogowej nie mam numeru w telefonie...

ciopix

Posty: 19

 
Nie wiadomo dlaczego moja Vectra parę tygodni temu odmówiła posłuszeństwa jak wracałem z roboty z Katowic i musiałem pomoc drogową wzywać. Dzwoniłem do Szymbud, na stronie szymbud.com/pomoc-drogowa jest do nich kontakt. Szybko przyjechał gościu i naprawił usterkę. Coś się tam przy silniku porobiło, nie znam się na mechanice, więc nie będę udawał, że wiem dokładnie co to było, ale facet naprawił na miejscu. Polecam ich, mają rzeczywiście fachowców.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Mój samochód to szczególnie awaryjny nie jest, ale już ten co mąż nim jeździ to co chwila robi jakieś problemy. Ostatnio mężowi jakiś pasek pękł i skończyło się na tym, że auto było do holowania. Nawet nie wiem jaka to firma ten hol robiła.

edyta123

Posty: 12

 
Gdzieś miesiąc temu miałem małą przygodę koło Rudy Śląskiej. Gumę złapałem, założyłem zapas...a tam też po chwili było miękko. Pomogli mi ludzie z Szymbud -szymbud.com/pomoc-drogowa. Dowieźli koło, wstawili, nawet im to wszystko dużo czasu nie zajęło. Sympatyczny kontakt, a nie ukrywam że nerw mnie trochę w tej całej sytuacji chwycił, ale jakoś powietrze zeszło.

Jajcar4

Posty: 10

 
Sama bym nie wiedziała do kogo zadzwonić, jakby mi się coś z samochodem stało. Mam w miarę nowe auto więc jak na razie – odpukać, chodzi wszystko jak igiełka, ale z biegiem czasu to na pewno awarii będzie przybywać.

codePerformance

Posty: 16

 
Dobrze wspominam kontakt z pomocą Szymbud (szymbud.com/pomoc-drogowa). Paliwa mi zabrakło pod Zabrzem nie tak dawno, a akurat żadnej stacji w pobliżu...jak pech to pech. Szybko dowieźli mi wahę i mogłem jechać dalej. Nie było problemów żeby się do nich dodzwonić, a wiem że z tymi pomocami drogowymi to różnie bywa jeśli chodzi o kontakt.

czdersss

Posty: 17

 
Dawno żadnej stłuczki nie miałem, a był taki czas, że średnio raz na kwartał się jakaś obcierka czy inna kolizja zdarzała...ludzie jeżdżą jak wariaci, trzeba mieć naprawdę mocno ograniczone zaufanie do innych kierowców.

Grecjaaa3

Posty: 27

 
Ostatnio to mało w ogóle samochodem jeżdżę, przesiadłem się na komunikację miejską i dobrze mi z tym. Żadnych kolizji, wypadków, obcierek, dużo mniej stresu powiem szczerze. Fakt, że czasami nie jest za komfortowo ale z drugiej strony taniej mi to wychodzi.

Nilosik

Posty: 19