screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Jakie oc

Jakie oc

Pytanie zasadnicze z mojej strony! :) Jak kupić tanie OC? Macie swoje patenty na te polisę? Gdzie szukać, jak najlepiej sobie obliczyć składkę itp.? Pozdrawiam!

pawel253 

Posty: 7

 
Raczej towarzystwa ubezpieczeniowe starają się dzisiaj trzymać dobry poziom, tylko że i tak wszystko wychodzi w życiu jak już dojdzie do jakiegoś zdarzenia - wypadku, kradzieży itp.

wiesiekj

Posty: 21

 
Płacę te składki już od 15 lat jeśli dobrze liczę, a jeszcze nigdy żadnej polisy nie zrealizowałem. Heh ciekawe ile miałbym teraz pieniędzy na koncie gdyby OC nie było obowiązkowe i gdybym nie opłacał przez te lata?

350@

Posty: 26

 
Dobrym doradcą to ja tutaj nie będę bo jeszcze żadnej polisy nie kupiłem. Ciągle szukam, a wypadałoby jednak już samochód ubezpieczyć...:P

ewu1u01

Posty: 5

 
Polecam portal najtaniejuagenta.pll, bardzo dobry kontakt z obsługą, ubezpieczenie można załatwić albo telefonicznie albo online. Ja akurat rozmawiałem przez tel, taki bezpośredni kontakt z drugim czlowiekiem bardziej mi odpowiada, można o wszystko dopytać, wyjaśnić itp. Przedstawili mi stawki w ponad 20 różnych ubezpieczalniach, szybko, rzetelnie, uczciwie.

azbe

Posty: 30

 
Nie mam ani dobrych ani szczególnie złych doświadczeń z żadnym ubezpieczycielem, a troche już firm poznałem, regularnie zmieniam polisy, szukam, porównuję, nie lubię przepłacać i jeśli ktoś ma coś tańszego to dlaczego nie przejść tam?

pawel253

Posty: 9

 
Niektórzy płacą tysiaka za OC inni połowę z tego, nie ma reguły, różnice są bardzo duże między poszczególnymi osobami. Tym mnie mój brat zawsze wkurza, bo on ma właśnie składki wyliczone połowę nisze od moich...

aplay99

Posty: 24

 
Popularne i faktycznie przydatne są porównywarki ofert. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie żeby z jednej strony szybko kupić polisę a z drugiej nie przepłacić, tylko wybrać tę obiektywnie najtańszą.

NoweOblicze

Posty: 23

 
Najlepiej to mieć pełen pakiet czyli OC i AC, ale to już jest raczej rozwiązanie dla osób które jeżdżą lepszymi samochodami. W moim Golfie 3, to AC jest zbędne, ale jak ktoś ma Audi prosto z salonu to wiadomo że się optyka nieco zmienia ;>

adam289

Posty: 11

 
A jakie macie zdanie na temat AC? Wiadomo że jeśli jeździ się jakąś limuzyną to nad AC człowiek się raczej nie zastanawia tylko kupuje i jeszcze sobie ubezpiecza osobno koła, lusterka, szyby i wszystko. Ale co przy mniej luksusowych wozach, warto?

zoferek

Posty: 14