screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

ubezpieczenia turystyczne, poszukuję

ubezpieczenia turystyczne, poszukuję

Nie wiem, które wybrać ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny. Ofert jest dużo i trudno się w tym wszystkim znaleźć.

3czex

Posty: 3

 
Z ubezpieczeniami truistycznymi i ich wyborem nie ma żadnego problemu. Wszystkie firmy oferują jakieś tam warunki. Naszym zadaniem jest ich sprawdzenie. Tylko wtedy wybierzemy coś, co dla nas jest korzystne. Koszty leczenia, koszty pobytu w szpitalu to jest bardzo ważne.

PaweL

Posty: 4

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, albowiem to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski niesłychanie gigantyczne. Nie należałoby zastanawiać się czy wydać dwieście zł na rodzinę, która jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeżeli trzeba jechać szpitala to niestety koszty są o mnóstwo lepsze.

giena1977a

Posty: 9

 
Według mnie brak ubezpieczenia turystycznego na czas wyjazdy to szaleństwo. Kosztuje to grosze, a mamy sto procent pewność, że jeśli coś się stanie to nie sięgną do naszej kieszeni. Dobre ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie.

Eloo45

Posty: 16

 
Mnie zawsze dziwi, iż ludzie mają na wakacje kilka tysięcy na osobę, natomiast już na ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny nie. Można ryzykować, natomiast to ryzyko jest niezwykle kosztowne. Jedna wizyta w szpitalu i tysiąc euro poszło i to w optymistycznym wariancie.

Kitas

Posty: 4

 
Najkorzystniejsze i najlepsze ubezpieczenia turystyczne znajdziemy na http://ubezpieczeniaturystyczne.online/ubezpieczenia-turystyczne/. Mamy tutaj firmę, która zadba o to abyśmy otrzymali najlepsze oferty.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
My nigdy się nie ubezpieczamy i jest dobrze. Zawsze troszkę kasy zostanie i jesteśmy zadowoleni. Według mnie to tylko wyciąganie pieniędzy poprzez firmy ubezpieczeniowe.

HalskiPol

Posty: 7