screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Jakie oc

Jakie oc

Dobry :-)! Jak oceniacie stawki za OC w konkretnych firmach? Gdzie jest teraz tanio, a gdzie koszą jak zboże? Ja będę dopiero pierwszy raz w życiu polisę kupował i z tego co słyszałem to ostatnio składki poszły mocno w górę....wszędzie???

Bhapo

Posty: 11

 
Składki to jest w ogóle skomplikowana sprawa przy wyliczaniu. Trudno za tym nadążyć, mają jakieś dziwne algorytmy na podstawie których podliczają łączną kwotę.

090913123

Posty: 10

 
Tanio nie jest ogólnie mówiąc, jasne że opłaca się porównywać ale tak czy siak to jednak te stawki ostatnio poszybowały w górę i to w każdym towarzystwie tak samo. Nie mam pojecia skąd taki trend się wziął, może mnie ktoś lepiej zorientowany oświeci?

Saagerrak

Posty: 12

 
Najlepiej to jeździć bezszkodowo, ale niestety na drodze nie wszystko zależy ode mnie...dużo jeździ ludzi na podwójnym gazie, sporo jest gapiostwa czy pośpiechu i nawet jeśli ja jestem w porządku to nie znaczy że bezpiecznie dojadę do celu.

Klasowey56

Posty: 21

 
Jak się ma auto to zawsze się szuka jakiś oszczędności. Każdy samochód jaki by nie był to zawsze skarbonka, więc jeśli można chociaż na polisach zaoszczędzić to zawsze jestem otwarty na jakieś propozycje i pomysły w tym temacie ;>

pawel253

Posty: 12

 
Najlepiej to mieć jakiegoś zaufanego agenta, doradcę ubezpieczeniowego itp. Mi swego czasu podpowiadał brat, kiedy jeszcze zajmował się polisami bo już kilka lat temu zmienił branżę i teraz bardziej nieruchomości, kredyty, w tym siedzi dobrze.

Humneeee

Posty: 19

 
Na stronie najtaniejuagenta.pl masz dobrze zrobiona porównywarkę. Ogólnie mówiąc krótko i oględnie działa to w ten sposób, że uzupełniasz formularz raz i to wystarcza. Oni to przesyłają do towarzystw i potem dostaje się wyliczone składki w konkrentych firmach. Także nie trzeba samemu kilka czy kilkanaście razy formularz wklepywać, wystarczy raz i gotowe.

Hunka

Posty: 9

 
Jak pierwszy raz wypełniałem dane żeby mi składki podliczyli to chyba ze 3 przerwy w międzyczasie robiłem na fajkę...tak mnie to irytowało i nużyło...szczególnie że ja podliczałem składki w momencie jak jeszcze auta nie miałem kupionego tak z ciekawości ile bym płacił jakbym miał.

Masssyn5

Posty: 14

 
Można trafić na fajną tanią ofertę, ale co się człowiek naszuka to się naszuka :P W każdym razie moim zdaniem warto jednak bardziej się przyjrzeć róznym ubezpieczycielom bo warunki bywają dziwne u niektórych.

Klara323

Posty: 9

 
Aż muszę pogadać ze szwagrem ile on płaci ubezpieczenia po tym wypadku co miał niedawno na rondzie...podejrzewam, że zadowolony to nie jest...

labuh

Posty: 13