screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sklep ogrodniczy online, gdzie kupię?

sklep ogrodniczy online, gdzie kupię?

Chciałbym zamówić jodły sadzonki, niemniej jednak jakieś odmiany mniejszej, co mi na dziesięć metrów w górę nie wyrośnie. Jeśli znacie jakieś ciekawe odmiany to dajcie mi znać.

jajosz12

Posty: 1

 
Mamy świerki rydal i rosną bez kłopotów. Należałoby zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bo wtedy na pewno wyrosną.

Miki789

Posty: 7

 
Mam świerk hermann naue sadzonki ze sklepu https://www.podlewane.pl/pl/c/Szczepione-iglaste/25/3 i jestem niezmiernie zadowolony. Sprawdźcie sobie oferty.

Rocko

Posty: 2

 
Polecam świerka rydal, bo u mnie rośnie bardzo dobrze. Roślina nie ma jakiś szczególnych wymagań. Nawozy bez problemów można będzie zamówić w sklepie internetowym, dlatego bez problemów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

Hunka

Posty: 5

 
Długo szukałem świerkowych sadzonek, ale wreszcie natrafiłem na jakiś sklep internetowy. Nie pamiętam dokładnie jego nazwy, ale dokładnie wszystko sprawdzę. Oferta była naprawdę bardzo duża i dobrze opisana.

E-GOista

Posty: 4

 
Bardzo podoba mi się w ogrodzie sosna pusch, dlatego jeżeli chcecie mieć piękną roślinę to się na nią zdecydujcie. Faktycznie należałoby wydać to sosnę własne pieniądze.

nemiasty

Posty: 2