screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

masaz stop slask, gdzie warto ?

masaz stop slask, gdzie warto ?

Zapisałem się na masaz stop slask, ale nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, ale czy to chwyt reklamowy czy rzeczywiście działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

Zlomex

Posty: 5

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po trudnym stresującym dniu pracy. Wówczas działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

codePerformance

Posty: 17

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi bardzo pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem naprawdę bardzo zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

Felekkk2

Posty: 11

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

woxxxx45

Posty: 6

 
Jestem w szoku, albowiem masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, iż to jest możliwe, albowiem to przecież tylko stopy, ale okazuje się, iż to faktycznie jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

Rysiek_99

Posty: 7

 
Według mnie masaz stop slask działa bardzo dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

artoor

Posty: 14

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry faktycznie pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, lecz fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i faktycznie zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają mnóstwo radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

wisła1905

Posty: 12

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

Marioleczka

Posty: 4