screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

rehabilitacja w Gdańsku Dyrekcyjna - szukam !

rehabilitacja w Gdańsku Dyrekcyjna - szukam !

Dzień dobry. Znalazłam fizjoterapeutę w Trójmieście Pawła Michałowicza, ale czy korzystaliście kiedykolwiek z jego usług? Wszelkie informacje będą dla mnie niezmiernie cenne :)

lilian56

Posty: 7

 
Dobrego masażystę w Gdańsku znajdziecie sprawdzając wyłącznie tą ofertę:
http://lekarze.mamzdrowie.pl/pawel-michalowicz-rehabilitant-gdansk. To jego telefon 796-720-820. Polecam a jakże w rejonie Słupsk rehabilitacje rwy kulszowej oraz dyskopatii http://stawiamnazdrowie.pl/akupunktura/lekarze-rehabilitacja-medyczna/vcard/gabinet-masazu-i-kregarstwa-mgr-andrzej-andrzejewski,18272008.html.

tigra32

Posty: 11

 
Dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku jest co najmniej kilkunastu. Utwierdziłem się w przekonaniu o tym przede wszystkim wówczas, gdy trafiłem na to forum dyskusyjne. Pozdrawiam.

pakier56

Posty: 4

 
Długo zastanawiałem się o tym czy przy moim bólu kręgosłupa Gdańsk rehabilitacja będzie w stanie zdać egzamin. Jeżeli okaże się, iż nie będę zmuszony podjąć się leczenia, choć myślę, iż wszystko zakończy się po prostu operacją, czego się jednak mocno obawiam.

giena1977a

Posty: 21

 
Zauważyłem, że rehabilitantów w Gdańsku jest niezmiernie dużo. Ciężko przetestować jakość usług każdego, więc posiłkuję się przede wszystkim Waszymi opiniami.

edyta123

Posty: 13

 
W Gdańsku rehabilitację na kręgosłup rozpocząłem kilka dni temu. Z całą pewnością podzielę się swoimi spostrzeżeniami, gdy zacznę dostrzegać pierwsze efekty. Moim zdaniem wydawanie opinii po zaledwie paru dniach mogłoby być krzywdzące… :)

MBsmoke

Posty: 17

 
Długo zastanawiałem się o tym czy przy moim bólu kręgosłupa Gdańsk rehabilitacja będzie w stanie zdać egzamin. Jeśli okaże się, że nie będę zmuszony podjąć się leczenia, choć myślę, że wszystko zakończy się po prostu operacją, czego się jednak mocno obawiam.

woytazo

Posty: 30

 
Moją uwagę zwrócił fzjoterapeutą w Trójmieście Paweł Michałowicz, o którym znalazłem mnóstwo pozytywnych informacji w Internecie. Jeszcze zastanowię się nad jego wyborem.

noman1

Posty: 22

 
Mam namiary na co najmniej paru porządnych fizjoterapeutów w Gdańsku, niemniej jednak nie chcę reklamować ich tutaj na forum. Być może zostałbym posądzony o kryptoreklamę. W razie zainteresowania odezwijcie się do mnie w prywatnej wiadomości. na pewno postaram się pomóc.

Kaazz

Posty: 18

 
Rehabilitację w Gdańsku Dyrekcyjna podjąłem kilka tygodni temu. Na chwilę obecną jestem bardzo usatysfakcjonowany z osiąganych postępów. W wolnej chwili postaram się podać Wam namiary na mojego rehabilitanta. Miłego dnia.

kuBawodzu

Posty: 22