screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

tani zasilacz led

tani zasilacz led

Witajcie, jako że dzisiaj modne są systemy ledowe, też myślę nad czymś takim. W jakim sklepie mają przystępne ceny na dobrej klasy artykuły?

nesh009

Posty: 15

 
Nie wiem jak tam w innych sklepach wyglądają ceny, ale moim zdaniem dość atrakcyjnie cenowo jest na stronie www.premiumlux.pl. Zamawiałem stąd parę razy i nie było żadnych problemów z dostawą. Zawsze towar był dostępny.

Krasny

Posty: 19

 
Siemka. Tak sobie ostatnio dyskutowaliśmy z żoną nad takimi energooszczędnymi żaróweczkami, czy by nie kupić. Także temat dla mnie;) Może skorzystam z ewentualnych podpowiedzi ;) Pozdrawiam.

adam_rudas

Posty: 21

 
Akurat kupowałem kilka dni temu żarówki do domu :) Dobra rzecz, ekologiczna itd. Sklep polecił mi kumpel, bo on to już od dawna ma w domu ledy wszędzie wstawione. Firma się nazywa Premium Lux, mają swój sklep w necie -www.premiumlux.pl. Wysyłają od zaraz, kontakt ogólnie bardzo pozytywny.

Luuutor

Posty: 24

 
Kiedyś sprzedawałem takie systemy, ale to jeszcze były czasy, gdy w ogóle tego typu technologia raczkowała nad Wisłą. Teraz już można spokojnie kupić porządne ledy za w miarę rozsądne pieniądze. Nie jest to jakiś problem.

12erBis

Posty: 23

 
Z tego co piszą producenci to takie ledówki to mogą chodzić nawet kilkanaście lat...nieźle. Ja te zwykłe to wymieniać tak średnio raz na rok mi się przypalają.

Gruchalll

Posty: 16

 
Heh, jak się ostatnio poparzyłem podczas wykręcania rozpalonej do czerwoności żarówki to postanowiłem wymienić w całym domu te stare na nowoczesne, zimne ledy. To w sumie też z myślą o dzieciach, które mogłyby się poparzyć...

Asd7

Posty: 29

 
Teraz jak jest tak długo jasno to praktycznie w ogóle światła nie włączam w ciągu doby. Bez kitu:) Ale za jakiś czas znów wrócą ciemne popołudnia i smutna jesień i żarówka będzie chodzić już od 17 godziny...:(

Agmars

Posty: 25