screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sufit podwieszany, znacie ?

sufit podwieszany, znacie ?

Dzień dobry. Interesują mnie przede wszystkim sufity plafonowe. Czy ktoś z Was wybrał taki i jest z niego w 100% usatysfakcjonowany? Czekam na opinie.

ARTyMM

Posty: 7

 
Od zawsze abażur kojarzył mi się z czymś, czego nie wykorzystałbym we własnym mieszkaniu. Do niedawna, albowiem trafiłem na asortyment sklepu internetowego, który posiadał w ofercie wręcz genialne produkty. Jestem bardzo zaspokojony z zakupu.

21gregorek

Posty: 17

 
W przeszłości wydawało mi się, że abażur na suficie mógłby okazać się chybionym pomysłem. Dopiero niedawno zobaczyłem, w jaki sposób prezentuje się u znajomych i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Kiedyś także zastosuję takie rozwiązanie...

giena1977a

Posty: 16

 
Gdy zamierzacie wykorzystać w swoim mieszkaniu plafon nie mam wątpliwości, że musicie się koniecznie skontaktować z tą firmą: http://www.rozety.net.pl. To profesjonaliści w każdym calu, którzy sprostają Waszym oczekiwaniom w 100%.

namok

Posty: 15

 
Cieszę się, że trafiłem na to forum dyskusyjne. Utwierdziłem się w przekonaniu, ze sufit podwieszany to strzał w dziesiątkę. W szczególności, jeśli moje mieszkanie ma zdecydowanie wyróżniać się na tle setek innych. Dziękuję za praktyczne porady, które się tutaj pojawiły.

saradonin

Posty: 19

 
Biorąc pod spostrzeżenie wykończenie i dekorację wnętrza uważam, iż spory potencjał posiada plafon. Powinniście zainteresować się tym, jak może wyglądać Wasze mieszkanie, gdy go wykorzystacie.

Jasiaaa

Posty: 8

 
Zaskoczyłem się, ale w pozytywny sposób, gdy uzyskałem informacje, jak tanie okazało się moje oświetlenie led. Mogę dać namiary na firmę, która je wykonywała!

fasnnnn9898

Posty: 17

 
Widzę, że przynajmniej część z wypowiadających się osób miała do czynienia z plafonem. To bardzo dobrze, ponieważ z ogromnym zainteresowaniem przyjrzeć się Waszym opiniom na jego temat. Chcę przede wszystkim w interesujący sposób urządzić swoje mieszkanie.

szymon2626

Posty: 15