screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Gdzie kupie karnisze Kielce?

Gdzie kupie karnisze Kielce?

Hejka.

Czy macie namiar na jakąś sprawdzoną hurtownię karniszy? Interesują mnie zakupy w większych ilościach, więc dlatego szukam.

Bączeak

Posty: 17

 
Cześć. W sumie długo nie potrwał w moim przypadku wybór poprawnego producenta karniszy. Powiem szczerze, iż kierowałem się przede wszystkim opiniami innych użytkowników na temat produktów konkretnych firm. Prędko rozwiałem wątpliwości i dokonałem wyboru.

Anonim.KuBa

Posty: 17

 
Witam.

Nie wydawało mi się, że jakakolwiek hurtownia karniszy będzie skłonna indywidualnie podejść nawet do małego zamówienia na kilkaset złotych, ale miło się zaskoczyłem. W sumie udało mi się tam trafić na znajomego, bo w przeciwnym wypadku nie wiem, ile kosztowałoby moje zamówienie. Tymczasem sporo zaoszczędziłem.

znamsienatym

Posty: 18

 
Witam serdecznie.

Nie byłem przekonany czy do mojego pokoju będzie pasował karnisz metalowy, niemniej jednak prędko zweryfikowałem swój pogląd odwiedzając kolegę. Zastosował on karnisze z metalu w całym domu i wydają się one dość uniwersalnym rozwiązaniem nadającym Siudo zastosowania absolutnie wszędzie.

Him-Tuuu

Posty: 17

 
Hej. W sumie nie wyobrażam sobie, aby w domu nie zastosować karniszy, więc i Ty powinieneś pomyśleć o takim rozwiązaniu. Możesz powiesić na nich zarówno firanki, jak i zasłony. Na pewno sam bym nie zrezygnował z karniszy, ale to Twoja indywidualna decyzja :)

Adam74022

Posty: 20

 
Witam serdecznie.

Po pozyskaniu nie mam wątpliwości, iż rolety dzień i noc okazały się trafnym wyborem. Spełniły wszystkie moje oczekiwania względem tego produktu. Mogę w ciągu dnia zadbać o prywatność jednocześnie nie unikając dopływu światła do pomieszczeń w moim domu. Mogę polecić ofertę sklepu http://www.studio-dekor.pl, z którego skorzystałem.

Nilosik

Posty: 19

 
Dzień dobry. Niedawno odwiedziłem hurtownię karniszy i byłem zdziwiony, bo ceny były bardzo zbliżone do tych, jakie oferowane są w sklepach internetowych.

Na szczęście dowiedziałem się, że obowiązują przy małych zamówieniach, a moje raczej się klasyfikowało jako duże, bo potrzebowałem karniszy do całkiem sporego obiektu, który wykończeniem się zajmowałem.

Sagerrak

Posty: 17

 
Hejka.

Ostatnio szukałem karniszy w Kielcach i na szczęście moje poszukiwania zakończyły się sukcesem. Muszę pochwalić się, że kupując sporą ilość karniszy udało mi się nawet wynegocjować delikatną zniżkę. W sumie nie powinniście mieć także kłopotów z szerokim wyborem.

usek

Posty: 24

 
Cześć.
Coraz częściej w domach znajomych dostrzegam nowoczesne karnisze i w sumie się nie dziwię, bo pasują one do bardzo różnych wystrojów wnętrz, a jednocześnie są dostępne w wielu rozmiarach oraz kolorach. Sam zastanawiam się nad zrealizowaniem podobnego zakupu.

raptofil

Posty: 18

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie stosownym rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, albowiem z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować zarówno firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się zakupić fajny produkt w niezwykle atrakcyjnej cenie :)

Modniś

Posty: 21