screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

komora normobaryczna, szukam

komora normobaryczna, szukam

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć, czy komora normobaryczna polecana jest dla ludzi, które zmagają się z różnymi urazami? Czy możecie polecić mi firmę, jaka świadczy takie usługi?

PucH2

Posty: 1

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a także pomaga w leczeniu przeróżnych chorób. Należałoby dowiedzieć się wcześniej lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

Nikuś23

Posty: 2

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o sporo lepiej. Pożądane byłoby spróbować, jeżeli doskwierają Ci jakieś problemy zdrowotne lub chcesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

Lupusx

Posty: 2

 
Na regenerację organizmu polecam tlenoterapię. Miałem problemy ze snem i jego długością. Często budziłem się w nocy i nie mogłem zasnąć. Po kilku sesjach w komorze normobarycznej sen bardzo mi się polepszył.

namok

Posty: 15

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie różnych chorób, czy urazów. Ja również miałem trochę problemów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po paru sesjach nie mogłem uwierzyć, że tak mi to pomogło.

Tomcio

Posty: 12

 
Powiem Wam, że komora normobaryczna jest bardzo dobra dla naszego organizmu. Warto z niej skorzystać, kiedy zmagamy się z różnymi chorobami, czy urazami.

Lesny

Posty: 4

 
Witam, jeżeli jest Ci konieczna regeneracja organizmu to mogę polecić Ci tlenoterapię w komorze normobarycznej. Sama z takiej korzystam i niezwykle mi pomaga, w poprawie wydajności organizmu.

Grabow12

Posty: 3