screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sesja lifestyle nad morzem, szukam

sesja lifestyle nad morzem, szukam

Interesuje mnie sesja lifestyle nad morzem, lecz nie wiem, kto byłby w stanie zrobić takie zdjęcia w stu procentach profesjonalnie? Zależy mi na jak najlepszej ich, jakości.

nemiasty

Posty: 1

 
My najczęściej sami robimy sobie zdjęcia. Naturalnie nigdy nie będą takie super jak robione poprzez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, które mamy to ze ślubu. Wiem, że takie sesje są obecnie możne, dlatego nie ma większych kłopotów żeby kogoś poprawnego znaleźć.

wer5555

Posty: 13

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

też888

Posty: 14

 
Osoby, jakie chcą wykonać sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odszukać tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która bardzo dobrze zna się na robieniu zdjęć.

Teraru

Posty: 3

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

Mnert67

Posty: 11

 
Fotografii każdy z nas ma niesłychanie sporo, niemniej jednak sami wiemy, które one są? Według mnie nawet, jeśli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie fotografie wykonane poprzez profesjonalistę.

znamsienatym

Posty: 3

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

labuh

Posty: 7