screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

instruktor samoobrony, szukam !

instruktor samoobrony, szukam !

Znacie jakiegoś instruktora samoobrony, który organizuje indywidualne zajęcia? Byłoby dobrze gdyby posiadał uprawnienia czy jakieś certyfikaty, jakie potwierdzają jego umiejętności.

Nagórę44

Posty: 2

 
Jeśli instruktor faktycznie się na tym zna to ma należyte certyfikaty. To nie jest prosto łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niesłychanie dobrze znać. Wówczas my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

abbs

Posty: 3

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Asd7

Posty: 11

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

pawel253

Posty: 6

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

H3bi

Posty: 19

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Marioleczka

Posty: 7

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Rzeczywiście nauczyłam się dużo. Może i trzeba było zapłacić więcej, lecz szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to niesłychanie olbrzymie znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

090913123

Posty: 3

 
Jest sporo kursów samoobrony, niemniej jednak osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to faktycznie bardzo sporo. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, wobec tego pożądane byłoby z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

dzaman

Posty: 10

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, natomiast właściwie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, albowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

Klara323

Posty: 4

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

TomekK

Posty: 16