screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sesja ślubna szczecin, znacie kogoś ?

sesja ślubna szczecin, znacie kogoś ?

Znacie jakiegoś dobrego fotografa na wesele w Szczecinie, który rzeczywiście robi super fotografie. Nie ma znaczenia cena byle jakość zdjęć była niezmiernie wysoka, a wtedy będę zadowolona.

ciopix

Posty: 1

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy warto? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego warto wydać pieniądze, aby dużo na tym zyskać.

AnnnnoD

Posty: 2

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Marioleczka

Posty: 4

 
Wybraliśmy doświadczoną sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, bo wydawał się najbardziej korzystny. Mamy fotografie z przygotowań do wesela. Mamy bez wątpienia uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

Yuri20

Posty: 8

 
My wybraliśmy droższego fotografa, ale naprawdę było warto. Porównywaliśmy wiele różnych ofert, dlatego zdobyliśmy cenną wiedzę. Warto na to poświecić trochę czasu, bo wtedy łatwo się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest łatwo, ale po dziesiątej ofercie będzie o wiele, wiele lepiej.

AdamDzii

Posty: 2

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego fotografie. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeżeli fotograf jest tani to ma drobne doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

Yuri20

Posty: 10