screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

ots, gdzie szukać ?

ots, gdzie szukać ?

Jak zapatrujecie się na serwery ots w grze Tibia? Warto z nich korzystać? Zastanawia mnie przede wszystkim to czy impreza na takich serwerach naprawdę jest niezwykle dobra i czy są one w pełni darmowe?

Andzia

Posty: 5

 
Najlepsze serwery ots do Tibii odnajdziesz na stronie: https://ots-list.org. Na stronie dostępne są serwery z całego świata i prosto znaleźć te najlepsze dla siebie.

Marioleczka

Posty: 4

 
W mojej ocenie serwery do Tibii ots są niezmiernie ciekawym wyborem i impreza na takich serwerach jest zdecydowanie przyjemniejsza. Uważam, iż jak najniezwyklej należałoby decydować się na konkretne rozwiązania i poszukanie w sieci najlepszych ofert, jakie sprawdzą się znakomicie i jakie będą odpowiadały potrzebom.

pawel253

Posty: 7

 
Serwisy typu otservlist to w mojej ocenie najlepsze miejsce do tego, aby promować swój własny serwer do gry. Najlepiej umieszczać ten na stronach internetowych, które są odwiedzane przez dużą liczbę osób, aby bardzo szybko pozyskać sporą ilość graczy. W mojej ocenie takie działanie sprawdza się znakomicie i uważam, że warto wybierać dla siebie właśnie takie platformy.

pawel253

Posty: 12

 
Korzystałem ze stron internetowych ots list do Tibii i są one naprawdę ciekawym wyborem. Jeżeli jeszcze nie masz wybranego serwisu to za sprawą korzystania z odpowiednich stron łatwiej będzie Ci znaleźć świetna platformę dla siebie.

Acclaim

Posty: 12

 
Korzystałem ze stron internetowych ots list do Tibii i są one rzeczywiście ciekawym wyborem. Jeżeli jeszcze nie masz wybranego serwisu to za sprawą korzystania z pożądanych stron łatwiej będzie Ci znaleźć idealna platformę dla siebie.

juron

Posty: 7

 
W mojej ocenie serwery ots do Tibii są rewelacyjnym wyborem i uważam, że faktycznie należałoby się na takowe zdecydować. Niezwykle mocno polecam korzystanie wszystkim osobom z nich.

eGall

Posty: 30

 
W mojej ocenie najlepsze serwery ots można znaleźć w sieci, gdzie wiele przedsiębiorstw promuje swoją działalność i zachęca do korzystania ze swoich usług, które będą w pełni dostosowane do potrzeb.

Appell

Posty: 11

 
Najlepsze serwery ots są promowane w sieci i bardzo mocno polecam korzystanie z takowych, które sprawdzą się fantastycznie i które będą dostosowane w pełni do potrzeb wszystkich osób.

andrew66

Posty: 12