screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Dragon Ball Xenoverse 2 Download, gdzie ?

Dragon Ball Xenoverse 2 Download, gdzie ?

Witam serdecznie. Mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o Fifa 17, ponieważ mam wrażenie, że gra szybko mi się znudzi. To możliwe?

ewu1u01

Posty: 11

 
Moja recenzja na temat Gears of War 4 download jest jak najniezwyklej pozytywna. Wszystko za sprawą faktu, że grę przetestowałem dogłębnie w miniony weekend. Nie ma się faktycznie do czego przyczepić.

vjakv

Posty: 8

 
Przyjaciel wspomniał mi o Fifa 17 download, a nawet podał dokładny odsyłacz, czyli mianowicie: http://pobierzgry24.pl/fifa-17-download-pelna-wersja-pc/. Pobrałem prędko grę, zainstalowałem i radowałem się od razu prostą rozgrywką, w której aktywnie uczestniczę.

edyta123

Posty: 13

 
Miałem dużo wątpliwości, gdy znalazłem grę Forza Horizon 3 i download jej z sieci. Szybko ją pobrałem i nie zawiodłem się na walorach. Polecam tę grę ze względu na grafikę.

El2CzupakaBra

Posty: 16

 
Gears of War 4 download był niezwykle świetnym pomysłem, bowiem sam silnik graficzny gry oraz dostępne kampanie potrafią wciągnąć użytkownika na długie godziny rozgrywki. Właśnie tego wymagam od gry, jaka ma szansę zasłużyć na moją rekomendację. Sprawdźcie sami, nie pożałujecie.

Wacław

Posty: 28

 
Wśród gier strategicznych niektórym powinna odpowiadać gra Kozacy 3 download. Aczkolwiek mi nie przypadła do gustu. Moim zdaniem tytuł nie ustrzegł się rażących błędów.

skrzypek4

Posty: 21

 
Pozytywnie oceniam grę Outlast II download, jaka posiada mnóstwo pozytywnych rekomendacji zarówno w obrębie tego forum dyskusyjnego. Postanowiłem się wypowiedzieć, gdyż niezmiernie sporo osób właśnie od opinii innych uzależnia nabycie bądź pobranie konkretnej gry komputerowej.

zoferek

Posty: 14

 
Trudno odpowiedzieć na pytanie czy Forza Horizon 3 download sprosta oczekiwaniom absolutnie wszystkich graczy. Wiadomo, że każdy potrafi mieć inne żądania, a to znaczące.

Sylfa

Posty: 18