screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Pełne wersje gier

Pełne wersje gier

Czy graliście może w pełną wersję gry xcom2 i jesteście w stanie powiedzieć czy faktycznie warto ją pobierać czy może lepiej zdecydować się na jakiś inny tytuł o identycznej tematyce? Mam również pytanie gdzie tę grę można pobrać.

Merry67

Posty: 5

 
Moim zdaniem jak najbardziej warto zainteresować się stronami z pełnymi wersjami gier do pobrania jeżeli uwielbiasz tego typu rozrywkę a nie możesz pozwolić sobie na zakup oryginalnych gier.

Morn32

Posty: 25

 
Moim zdaniem najnowszy Need for Speed 2015 to jak najbardziej warta zainteresowania gra i z pewnością warto się nią zainteresować.

napciu

Posty: 32

 
Ja osobiście odradzałbym Ci pobieranie pełnych wersji gier z niesprawdzonych źródeł gdyż bardzo łatwo można trafić na naprawdę dużo plików z wirusami. Uprzednio na Twoim miejscu sprawdziłbym opinie na temat serwisów oferujących tego typu gry aby uniknąć w późniejszym okresie jakichkolwiek nieprzyjemności.

dzbanuś_!

Posty: 17

 
Osobiście polecam Ci zdecydowanie bardziej pobranie far cry primal ponieważ produkcja ta jest naprawdę bardzo interesująca i prezentuje się fenomenalnie.

@marcelko

Posty: 14

 
Od siebie jeżeli chodzi o far cry primal download najniezwyklej polecam Ci tę stronę http://pobierzgry24.pl/far-cry-primal-download-pelna-wersja-pc/, dostępna jest na niej pełna wersja tej produkcji dzięki czemu bez problemu zapoznasz się z tą fenomenalną grą.

Kitas

Posty: 12

 
Osobiście polecam Ci zdecydowanie niezwyklej pobranie far cry primal albowiem produkcja ta jest rzeczywiście bardzo interesująca i prezentuje się fenomenalnie.

Klarka34

Posty: 10

 
Moim zdaniem jeśli odszukasz stroną na której znajdują się całe katalogi pełnych wersji gier do pobrania to będziesz miał dostęp do naprawdę niezwykle sporo najnowszych tytułów bez kompletnie żadnych ograniczeń. Wobec tego też polecam Ci poświęcić czas na poszukiwania.

werwer00

Posty: 13