screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Escape games - POMOCY!!

Escape games - POMOCY!!

A ja wybieram się do escape game. Bardzo mnie zainteresowała ta propozycja. Choć nie ukrywam, że trochę się boję jakiegoś dziwnego klimatu w środku. Byliście? Piszcie.

MBsmoke

Posty: 15

 
Też myślałam nad tym, żeby zająć się takim biznesem. Na stronie pokoje zagadek śląsk http://www.openthedoor.net.pl/oferta/5 można zapoznać się z ofertą franczyzy. Pomysł jest jak pamiętam z Wiednia, u nas w Gliwicach chyba tylko, można więc działać. Dopóki nie ma tego dużo pewnie będzie się dobrze kręcić.

Marioleczka

Posty: 7

 
Po prostu wchodzisz obczajasz co i jak w takim pokoju zagadek, rozwiązujesz je, przełamujesz szyfry itd. aż do celu:) Fajna rzecz i każdemu polecam. Byłem w pokoju lekarskim, a teraz mam cel wybrać się do kolejnych. Cały czas czaję, czy powstaje coś nowego. Nie jest też tak drogo, żeby nie można było sobie pozwolić.

irecki67

Posty: 15

 
Tam po prostu trzeba przyjść. Nie ma co zdradzać, jak jest w real life escape games. Osobiście trzeba to przeżyć. Fajnie, iż w grupie, fajnie, iż taka sceneria. Generalnie pomysł w dechę. Jedynie co to polecać oprócz wypadu do kina. Takich emocji nie odnajduje się za rogiem. Ciekawi niech rezerwują już miejsca.

Totek

Posty: 36

 
Dla tych, którzy planują swój biznesik proponuję escape the room franczyzę. To świetna sprawa dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym i w dodoatku dochodowym. Klientów z całą pewnością nie zabraknie:) Wiem coś o tym, więc polecam działać.

Dyduszek22

Posty: 24

 
Przyłączam się do polecających escape rooms Miałem okazje być w nich, we wszystkich. Kumple zorganizowali voucher, świetna sprawa. Takich pomysłów powinno być więcej. Korzystałbym ze wszystkich. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem. Każdemu się spodoba, na pewno. Chyba nie ma osób, jakim by taka gra nie pasowała.

Piotr_21

Posty: 25

 
Nie wiedziałam o czymś takim jak pokoje zagadek, może jestem nieco w tyle z nowinkami. Ale urzekło mnie to na tyle, że na pewno spróbuję. Mam nadzieję, że uda mi się wydostać zanim stanie mi serce ze strachu.

filmik66

Posty: 12

 
Po prostu wchodzisz obczajasz co i jak w takim pokoju zagadek, rozwiązujesz je, przełamujesz szyfry itd. aż do celu:) Fajna rzecz i każdemu polecam. Byłem w pokoju lekarskim, a teraz mam zamiar wybrać się do kolejnych. Cały czas czaję, czy powstaje coś nowego. Nie jest też tak drogo, żeby nie można było sobie pozwolić.

345_14

Posty: 14

 
Ja też czekam. Osobiście w pokojach zagadek byłam w Wiedniu, ale do nas też się wybieram i nie mam zamiaru przepuścić takiej okazji. To najnowsza forma rozrywki dla myślących i kreatywnych. Nie ma lepszej, a już na pewno nie są nią gry komputerowe. Mam nadzieję, że u nas też jest tak klimatyczna sceneria.

23-Obert

Posty: 12