screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

orby path of exile, poleci ktoś ?

orby path of exile, poleci ktoś ?

Cześć. Przedmiot moich poszukiwań stanowią chaos orb path of exile. Na jaką stronę powinienem wejść, aby zakupić orby w najniższej cenie i zdobyć je w możliwie najkrótszym okresie? Będę niezmiernie wdzięczny, gdy mi podpowiecie.

qwuster

Posty: 5

 
W path of exile orby na nieszczęście trzeba kupować. Jedynym pozytywem jest fakt, iż ich koszt nie jest zbyt wysoki, więc pozostają w zasięgu finansowym każdego.

filmik66

Posty: 15

 
Dosłownie kilka minut temu zamówiłem exalted orby, które trafiły do mnie błyskawicznie. Być może ma to związek z faktem, iż płatność zrealizowałem za pomocą szybkiego przelewu. Mogłem też zapłacić SMS-em bądź przez paysafecard. Lecę kontynuować rozgrywkę...

1adversary

Posty: 7

 
W path of exile orby okazały się dla mnie niesłychanie przydatne. Miałem szczęście, albowiem kupiłem je w satysfakcjonująco niskiej cenie w Internecie. Pozdrawiam.

czesławw45

Posty: 7

 
Jestem przekonany, że w zdecydowanie najlepszej cenie chaos orb path of exile zdobędziecie, jeśli odwiedzicie tą stronę: http://orby.pl. Przynajmniej ja jestem zadowolony z faktu, iż korzystam z niej, aby zdobyć niezbędną mi ilość orbów :-)

Ptaszyna

Posty: 23

 
Całkiem niedawno dostałem chaos orb path of exile, który sprostał moim oczekiwaniom. Początkowo byłem dość sceptyczny w stosunku do takiego wydatku, aczkolwiek nie żałuję, iż go zrealizowałem. Myślę, iż w Waszym przypadku jest podobnie :-)

wisła1905

Posty: 5